استفاده از سقز به جای چسب

یکی از فرآورده های گیاهی و داروی بسیار معروف و پرخاصیت که از قدیم مورد توجه بسیاری از افراد و همچنین طب سنتی نیز بوده است سقز محلی می باشد که بیشتر این درخت در شهرهای همدان، کردستان و سردشت یافت می شود که این محصول از درخت سقز به دست می آید که عمر بسیار طولانی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آراد برندینگ مراجعه نمایید.

قسمت اصلی سقز محلی کردستان که از آن در ساخت داروهای گیاهی و طب سنتی هم استفاده بسیار زیادی می شود قسمت شیره ی آن می باشد که از درجه خلوص بالایی برخوردار بوده و برای درمان بسیاری از امراض و بیماریها مفید و قابل استفاده است.

یکی از گیاهان بسیار پر خاصیت و مفید که از آن در موارد و مصارف گوناگونی استفاده می شود سقز کوهی گیاهی نام دارد. یکی از خواص و فواید جالب و شگفت انگیز این محصول این می باشد که می توانید آن را به عنوان ماده ای برای ماساژ دادن قسمتهای شکسته و آسیب دیده استخوانها استفاده نمایید زیرا استفاده از آن به این منظور موجب کم شدن التهاب و درد می شود.

یکی از محصولات جویدنی که فواید بی شماری را با خود به همراه آورده است، سقز محلی کوهی بوده که همواره مورد توجه همگان قرار گرفته است و ما به ذکر این مزایا می پردازیم. در واقع یکی از عمده مزیتهای سقز محلی کوهی این است که جویدن آن موجب می شود تمام امراض ویروسی از بدن شما از بین روند که دلیل آن نیز وجود آنتی اکسیدانهای کافی می باشد.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.