تولید پادری گلیم دستبافت که گرد و خاک را به خود جذب نمی کند!!!

فضای کوچکتر ممکن است دنج تر و کاربردی تر به نظر برسد، اما باید از اشتباهات ساده ای که قطعاً می تواند اتاق را تحت الشعاع قرار دهد اجتناب کنید.

هنگام چیدمان یک اتاق نشیمن کوچک، تخیل فضایی بسیار مهم است، زیرا در اینجا هر قطعه از تجهیزات (عمدتا مبلمان) می تواند زیبایی شناسی و عملکرد کلی را تحت تاثیر قرار دهد.

عنصر کلیدی دکور ممکن است یک پادری گلیم دستبافت خوب انتخاب شده باشد که نه تنها فضای داخلی را از نظر نوری بزرگ می کند، بلکه یک شخصیت اصلی را به یک اتاق نشیمن کوچک اضافه می کند.

پادری در اتاق نشیمن در درجه اول باید یک عملکرد تزئینی داشته باشد و علاوه بر این، باید عناصر تجهیزات موجود در آن، یعنی مبلمان را نیز ترکیب کند.

بنابراین، بهترین مکان برای پادری، قسمت مرکزی یک اتاق نشیمن کوچک است، در داخل مبلمان مانند: مبل، میز یا میز قهوه و یونیت دیواری.

اتاق نشیمن جایی است که ما بیشتر وقت خود را به خصوص بعد از یک روز سخت یا در جمع دوستان می گذرانیم.

پادری

برای چیدمان کامل یک اتاق نشیمن کوچک، ارزش دارد پادری را به گونه ای قرار دهید که پایه های جلویی مبلمان را روی آن قرار دهید.

این راه حل داخلی ما را یکدست و منظم می کند، اگر قصد داریم پادری بسیار کوچکتری را برای اتاق نشیمن انتخاب کنیم، کافی است یک میز قهوه خوری ساده و تزئینی قرار دهیم که فضای داخلی را دنج تر کند.

برای چیدمان یک اتاق نشیمن کوچک به عنوان یک مرکز خدمات مشترک، ارزش دارد که فضای داخلی را نه تنها با مبلمان قابل تنظیم، بلکه با یک پادری کاربردی و جاودانه نیز تجهیز کنید.

پادری برای یک اتاق نشیمن کوچک – چه رنگ هایی را انتخاب کنیم؟ هنگام چیدمان یک اتاق نشیمن کوچک، انتخاب پالت رنگ مناسب بسیار مهم است.

این یک عنصر کلیدی است، به خصوص زمانی که ما یک اتاق نشیمن کوچک داریم و به هیچ وجه نمی خواهیم اتاق را غرق کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.