دفترچه یادداشت فانتزی کوچک که برق تولید می کند!!!

دفترچه خط دار دارید؟ شروع به داشتن دفتر خاطرات کنید، اگرچه ممکن است در ابتدا احمقانه و کودکانه به نظر برسد، اما می خواهم به شما یادآوری کنم که به لطف خاطرات، ما از زندگی افراد مشهور قبل از عصر اینترنت بیشتر می دانیم.

ویتولد گومبرویچ، آگنیسکا اوسیچکا و سیلویا پلات خاطرات خود را نوشتند، شاید روزی مال خودت را بگیری؟ و حتی اگر نه، یک یادگاری عالی خواهید داشت.

حتما در مورد این سیستم بیشتر خواهیم نوشت. اما اگر یک دفترچه یادداشت فانتزی کوچک یا شطرنجی دارید، می توانید یک BuJo بپوشید و آن را هر طور که دوست دارید اجرا کنید.

می‌توانید آن را به‌عنوان تقویم، فهرست کارها، مجموعه‌ای از فیلم‌هایی که تماشا کرده‌اید یا کتاب‌هایی که خوانده‌اید در نظر بگیرید.

تاریخ ها، رویدادهای مهم را یادداشت کنید، یادداشت بردارید و رسم کنید.

دفترچه

همه در یک، زیرا شما می توانید، زیرا Bullet Journal برای آنچه خودتان آن را ایجاد می کنید به شما خدمت می کند.

مجلات سفر اغلب فرمت های منحصر به فرد خود را دارند. آنها دراز، خوش دست و سبک هستند.

اگر آماده خرید می کنید، در داخل می توانید جداول یا نقشه های آماده را پیدا کنید، اما مجبور نیستید یکی بخرید، زیرا هر نوت بوکی برای ایجاد آن کافی است.

در آن، می توانید برنامه های تعطیلات خود را قبل از سفر، و سپس برداشت های خود از مکان هایی که بازدید کرده اید، شرح دهید.

می توانید بلیط، عکس و رسید را در آن بچسبانید. نقشه‌ای را در آن بکشید و مکان‌هایی را که قبلاً بازدید کرده‌اید یا آن‌هایی را که دوست دارید بازدید کنید علامت بزنید.

یک دفترچه یادداشت می‌تواند سال‌ها به شما خدمت کند و می‌توانید خاطرات سراسر جهان را در آن جمع‌آوری کنید و همچنین می‌توانید برای هر تعطیلات یک دفترچه جدید انتخاب کنید.

پس از همه، هر مناسبتی برای خرید یک نوت بوک جدید خوب است.