سوسک آشپزخانه با خوردن غذای ماهی گوپی بچه از بین رفتند

از جمله انواع غذای ماهی گوپی بچه که انواع ماهی ها می خورند عبارتند از: پودر جلبک، پوسته جلبک، غذای بتا، ماهی دان اتوماتیک، کرم خونی، پرک میگو، سخت پوستان، خرچنگ و خرچنگ، غذاهای خشک، غذاهای منجمد.

ماهی‌های گیاه‌خوار یا گیاه‌خوار در انتهای دیگر زنجیره غذایی ماهی‌های گوشتخوار یافت می‌شوند.

رژیم غذایی سالم برای ماهی‌های گیاه‌خوار شامل گیاهان، جلبک‌ها و میوه‌های دریایی است.

آنها روده‌هایی دارند که قادر به تجزیه مواد غذایی گیاهی هستند.

دندان‌هایشان، صاف شده اند و می توانند قبل از قورت دادن غذا را آسیاب کنند، زیرا معده غیر واقعی برای نگهداری غذا در آن دارند، بنابراین او چندین وعده غذایی در روز می خورد و یکی از ماهی های مورد علاقه برای زندگی در آکواریوم نیست.

ماهی‌هایی که گوشت و گیاه خوارند، اگرچه این ماهی‌ها گیاه‌خوار هستند، اما نمی‌توانند برخی از انواع گیاهان و غلات را هضم کنند و ماهی‌هایی هستند که دندان و مجرای گوارشی دارند و در خصوصیات خود بین ماهی‌های گیاه‌خوار و ماهی‌های گوشتخوار ترکیب می‌شوند.

ماهی

آنها برای زندگی در آکواریوم بسیار مناسب هستند زیرا تغذیه آنها از همه ماهی ها راحت تر است، زیرا آنها غذای زنده، گیاهان یا غذای خشک می خورند.

غذا دادن به ماهی یک فرآیند ساده است که آن را یاد بگیرید.

 همانطور که در مقاله به آن خواهیم پرداخت، فقط مطمئن شوید که غذای خشکی که استفاده می کنید با گونه های ماهی که دارید مناسب است. 

هنگامی که غذای مناسب برای ماهی خود و مقدار توصیه شده برای یک رژیم غذایی سالم را پیدا کردید، بسته به نوع ماهی، رژیم غذایی ماهی خود را با حشرات، سبزیجات یا سایر غذاهای مغذی تکمیل کنید.

فروشنده در فروشگاهی که ماهی خود را خریداری می کنید باید بتواند به شما در انتخاب غذای مناسب ماهی کمک کند، به خصوص اگر نمی توانید اطلاعات خاصی در مورد نوع ماهی به صورت آنلاین پیدا کنید.

دریابید که آیا ماهی گیاهخوار است یا گوشتخوار و پروتئین مورد نیاز آنها در رژیم غذایی آنها وجود دارد.

برخی از غذاهای عجیب و غریب نیاز به رژیم غذایی خاصی دارند، اما بیشتر ماهی ها ممکن است از تکه ها و گلوله ها تغذیه کنند.

با این حال، در رفتن به فروشگاه حیوانات خانگی تردید نکنید.