فواید بی نظیر انار پخته برای درمان بیماری کبد!

در میان میوه های خوش طعم تابستان، فصل میوه های هسته دار یکی از مورد انتظارترین هاست غلبه بر لذت گاز گرفتن مدل پالتو چرم جدید تازه رسیده و اجازه دادن به آب میوه از چانه و بازوی شما سخت است و نمی‌توانید انکار کنید که تکه‌های انار شیرین و ملس به زیبایی کاسه گرانولای صبحگاهی شما را بالا می‌برد یا میان وعده‌های روزانه سیب را تغییر می‌دهد.

اما تفاوت انار چیست؟ و چگونه می توانید تنها با نگاه کردن به آنها تفاوت را تشخیص دهید؟ در اینجا ما به تمام سوالات انار شما پاسخ می دهیم گفته می شود که منشاء انار است، اما امروزه در آب و هوای گرم در هر دو نیمکره شمالی و جنوبی رشد می کند و درختان میوه ای از خانواده Rosaceae (رز) هستند.

هر دو انار پخته نیز بخشی از جنس Prunus هستند که با پوسته سختی که دانه را در داخل گوشت میوه می‌پوشاند مشخص می‌شود، به همین دلیل است که این محصول معمولاً به عنوان میوه هسته‌دار شناخته می‌شوند.

درختان انار در بهار شکوفا می شوند و بین ماه مه و اواخر سپتامبر به بار می نشینند، اگرچه برخی از گونه های موروثی ممکن است فقط در ماه های اوج فصل جولای و آگوست در دسترس باشند.

همچنین از نظر ژنتیکی تقریباً یکسان هستند، اما یک نوع ژنی بین این دو باعث می شود که هلو دارای پوستی تیره و شلیل پوستی صاف باشد.

درعوض، می‌توانید این محصول را بدون پف در نظر بگیرید ونیز کمی کوچکتر از یخچال نفتی است که می توان به عنوان “سنگ چسبیده” طبقه بندی کرد، که به این معنی است که گودال به گوشت می چسبد، یا “فری استون”، به این معنی که گودال به راحتی از گوشت جدا می شود هر دو می توانند گوشت قرمز یا سبز داشته باشند.

زمان مصرف عرق نعنا و بارهنگ دکتر خیراندیش ممکن است یکسان به نظر برسند، اما یک راه آسان برای تشخیص تفاوت وجود دارد قسمت بیرونی انار دارای پوستی نرم و قرمز است در حالی که پوستی صاف و بدون مو دارد هنگامی که انار رسیده است، پوست تیره آنها در هنگام فشار دادن کمی از بین می رود و باید بتوانید عطر متمایز آن را استشمام کنید و نیز بسیار معطر است و عطر میوه ای متمایز خود را دارد.

 • منابع:
  1. How to Cut a Pomegranate
 • تبلیغات: 
  1. نماد یک سیاره خاکی سالم با مصرف ماست!
  2. قند میوه خشک برای بدن مفید است!
  3. کتانی اسپرت چشمان شما را بسیار تیزبین می کند
  4. تاثیرات فلفل دلمه ای بر روی پوست و مو!