قیمت فرش 9 متری 500 شانه نگین مشهد در آمریکا به بیست هزار دلار رسید!!

استحکام الیافی که فرش پلی پروپیلن از آن ساخته شده است، آن را برای استفاده در فضاهایی با ترافیک متوسط ​​تا سنگین، مانند دفاتر اداری یا سایر فضاهای کاری و تجاری، و همچنین برای مناطق خانگی توصیه می کند.

به عنوان مثال می توان آن را هم در هال و هم در حمام و یا در ورودی خانه قرار داد.

مزیت دیگر این نوع فرش 9 متری 500 شانه نگین مشهد این است که بر خلاف فرش های الیاف طبیعی که از نظر ظاهری شبیه آن ها هستند، فرش پلی پروپیلن از نظر بافت بسیار نرم تر است و برای کسانی که عادت دارند در داخل خانه پابرهنه بایستند نیز مناسب است.

فرش‌های پلی‌پروپیلن در برابر لکه‌ها مقاوم هستند و حتی برای مکان‌هایی توصیه می‌شوند که در آن حوادث آشپزی مکرر رخ می‌دهد، مانند آشپزخانه یا اتاق نشیمن، یا حوادثی با طبیعت دیگر، به طور دقیق‌تر، در اتاق کودک، جایی که موارد زیادی وجود دارد که می‌تواند منجر به بروز این مشکل شود. 

فرش پلی پروپیلن با تمیز کردن دوره ای با جاروبرقی یا مالش دادن محل لکه ها در صورت وجود، عمر نسبتاً طولانی خواهد داشت.

فرش

علاوه بر این، از آنجایی که قالب هیچ شانسی برای نزدیک شدن به فرش پلی پروپیلن ندارد، چنین شی تزئینی در اتاق هایی که درجه رطوبت بالایی وجود دارد نشان داده می شود.

این واقعیت که آنها از مواد مصنوعی ساخته شده اند که مستقیماً در زمان تولید و نه بعد از آن رنگ می شوند، به آنها کمک می کند تا حتی در برابر تأثیرات بی رحمانه اشعه های خورشید مقاومت بسیار خوبی داشته باشند.

اگرچه اینها معمولاً سطوحی را که در معرض اثر آنها هستند تغییر رنگ می دهند، اما برای مدت طولانی قدرت خود را روی پلی پروپیلن اعمال نمی کنند و رنگ آن ثابت می ماند.

علاوه بر این، بسته به روش ساخت، فرش های پلی پروپیلنی وجود دارد که حتی با کلر نمی توان رنگ آنها را محو کرد.

بنابراین توصیه می کنیم توجه خود را به فرش های پلی پروپیلن معطوف کنید، زیرا مقاومت، ظاهر دلپذیر و تطبیق پذیری آنها می تواند شما را تحت تاثیر قرار دهد و شما را به خرید آنها وادار کند.