کفش چرم طبیعی مردانه را با وایتکس بشویید تا براق شوند!!

در فصل زمستان، جاده های شهری با مواد شیمیایی درمان می شود که تأثیر بسیار منفی روی کفش های ما می گذارد.

برای اینکه معرف ها روی محصولات چرمی تا این حد تهاجمی عمل نکنند، لازم است آنها را با محصولات مخصوص (ژل و صابون) که مخصوص این کار طراحی شده اند شست و شو دهید.

آنها به آرامی از پوست مراقبت می کنند و به طور موثر ناخالصی ها را از بین می برند.

گرد و غبار و آثار آب را با یک پارچه مرطوب اما نه خیس پاک کنید.

لاک را نمی توان در آب شست، برای این منظور از اسفنج های مرطوب برای تمیز کردن محصولات با حرکات سبک استفاده می شود.

پس از این روش، کفش های ثبت اختراع با یک تکه پارچه مخمل جلا می شوند.

جیر نیاز به مراقبت ویژه دارد، محصولات چرمی برس خورده بهتر است با فوم تمیز کننده با یک برس مخصوص تمیز شوند.

تولید کنندگان کفش چرم طبیعی مردانه باکیفیت به طور قاطعانه شستن محصولات خود را در ماشین لباسشویی منع می کنند، اما اگر همچنان تصمیم به انجام آن دارید، باید قوانین زیر را رعایت کنید: محصولات چرمی را در کیسه های مخصوص لباسشویی بشویید.

کفش

رژیم باید ملایم باشد، درجه حرارت بالاتر از 40 درجه نباشد، چرخش و خشک شدن مستثنی است.

شستن محصولات چرمی و لاکی در ماشین تحریر اکیدا ممنوع است. قوانین مراقبت از کفش های خود را رعایت کنید، آنها برای مدت طولانی به شما خدمت خواهند کرد و مانند نو به نظر می رسند!

توجه، فقط امروز! محتویات چکمه شکن، ماشین خودکار یا خود تمیزکننده؟ حرفه نظافت کفش (چکمه‌زن) که در قرن نوزدهم و نیمه اول قرن بیستم رواج داشت، امروزه کاملاً از بین رفته است. در افغانستان، هند، آمریکای لاتین، هنوز هم می توان با نوجوانانی ملاقات کرد که با نظافت کفش ها امرار معاش می کنند.

به لطف فیلم های هالیوودی، تصویر پسر چکمه پوش، “میلیونر زاغه نشین” آینده و تصویر نجیب زاده با کفش های براق به یک کلیشه فرهنگی تبدیل شده است.

در شهرهای باستانی اروپا نیز می‌توانید با یک تمیزکننده کفش خیابانی ملاقات کنید، یک اروپایی محافظه‌کار از این فرآیند لذت می‌برد.

یک استاد واقعی در محل کار وقت خواهد داشت تا در مورد اخبار شهر صحبت کند، به شما بگوید که چگونه کفش ها را به درستی تمیز کنید، یا اگر مشتری حوصله صحبت کردن ندارد سکوت کند.

کفش های خود را در خارج از خانه با دستگاه های براق کننده کفش که در مراکز خرید، هتل ها و قطارهای پرسرعت نصب شده اند، تازه کنید.

کارشناسان استفاده مکرر از خدمات تمیز کردن دستگاه را توصیه نمی کنند؛ کرم موجود در دستگاه ممکن است برای کفش مناسب نباشد، احتمالاً از برس های مصنوعی استفاده می شود.

از آنجایی که تقریباً هیچ نظافتی زنده در شهر وجود ندارد و نظافت اتوماتیک به نوع کفش توجهی نمی کند، بهتر است خودتان این کار را انجام دهید.