کفش کوهنوردی ضد آبی که در آب به رنگ قرمز در می آید

تصمیم گیری در مورد اینکه چه نوع کفش کوهنوردی ضد آب برای شما بهترین است، کمی شبیه این است که تصمیم بگیرید اگر بتوانید در بقیه روزهای خود فقط یک نوع صحرا بخورید، چه نوع کیکی را انتخاب می کنید.

به این دلیل که کفش های کوهنوردی معمولا برای سبک های خاص کوهنوردی طراحی شده اند.

برای سقف های شیب دار و غارها، کفش های نرم و تهاجمی می خواهید. برای گرانیت عمودی شما کفش های سفت تر و صاف تر با پشتیبانی از لبه های عالی می خواهید. برای ترک ها، چیزی انعطاف پذیر و خمیده ایده آل است.

در دنیای کفش‌های صخره‌نوردی «همه‌جانبه» واقعاً وجود ندارد، به همین دلیل است که اکثر کوهنوردان باتجربه متقابل (به عنوان مثال کوهنوردانی که سنگ‌نوردی، سنگ‌نوردی و سنگ‌نوردی ورزشی می‌کنند) چندین جفت دارند.

برای پیچیده تر شدن اوضاع، کوهنوردان نیز تیپ های بدنی و سبک های مختلف کوهنوردی دارند که هر دو بر تصمیم گیری کفش تأثیر می گذارند.

کفش

همانطور که معلوم شد، تجربه من غیرعادی نبود. کوهنوردان مبتدی، مانند دوچرخه سواران مبتدی و کوله پشتی های مبتدی، اغلب مجبور به تصمیم گیری مالی بدون دانش پیش زمینه ای می شوند که به آنها در خرید آگاهانه کمک می کند. به امید اینکه بتوانم تعدادی از شما را از اشتباهاتی که مرتکب شدم نجات دهم، این پرایمر عمیق را در کفش های کوهنوردی قرار دادم.

همه چیزهایی را که باید در مورد اشکال و عملکردهای مختلف کفش های کوهنوردی بدانید، به شما می گوید و توصیه هایی برای یک جفت برای اولین بار ارائه می دهد.

گفته شد، باید از جایی شروع کنید. و از آنجایی که، به عنوان یک مبتدی، هنوز در حال یادگیری (الف) اصول اولیه وضعیت بدن و کار با پا هستید و (ب) اینکه چه نوع کفشی به بهترین وجه سبک کوهنوردی شما را تحسین می کند، بهتر است به سراغ کفشی بروید که عملکرد خوبی داشته باشد.

به اندازه کافی در سراسر رشته ها است و بانک را خراب نمی کند. هنگامی که روی تکنیک خود کار کردید و استفاده از پاهای خود را یاد گرفتید، بهتر می توانید از مزایای ویژه کفش های پرفورمنس قدردانی کنید و برای تصمیم گیری خرید مجهزتر شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.